Konsultacje

Nie masz czasu na wizytę w naszej firmie, ani na spotkania z nami w Twojej nieruchomości, a jednak pragniesz przeprowadzić metamorfozę. Potrzebujesz zmiany.  Masz głowę pełną pomysłów, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać. Potrzebujesz wsparcia organizacyjnego, propozycji układu funkcjonalnego, akceptacji bądź naszej opinii na temat Twoich propozycji. Pragniesz zakupić nowe rośliny, obraz lub lampę, ale masz obiekcje, czy będą pasowały... .

Instytut Wnętrz | Projektowanie wnętrz, Home Staging, Metamorfozy, Warsztaty, Konsultacje projektowe, Aranżacja wnętrz, Garden Staging, Warszawa

Oferujemy:

Konsultacje, doradztwo, wsparcie podczas zmiany

Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie! Napisz lub zadzwoń do nas! Udzielamy konsultacji, doradztwa i wsparcia podczas zmiany Twojego otoczenia za pośrednictwem telefonu, e-maila i komunikatorów internetowych. Jesteśmy elastyczni i jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Z przyjemnością pomożemy:

  • uporządkujemy harmonogram
  • nadamy spójność stylistyczną
  • doradzimy wprowadzenie odpowiednich zmian
  • podpowiemy, gdzie zakupić niezbędne artykuły dekoratorskie
  • poradzimy, jakie zagospodarować rośliny

Metamorfozę zostawimy w Twoich rękach!

Przekonasz się, że dzięki naszej współpracy, wprowadzenie zmian będzie bardzo proste. 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM