Poznaj nas

Świat roślin, mebli, odpowiednio dopasowanych dodatków, struktur, faktur, barw i światła nie ma przed nami tajemnic. Tworzenie komfortowych wnętrz i pięknych ogrodów było, jest i zawsze będzie naszą pasją. Analizujemy, projektujemy, oceniamy, urządzamy, meblujemy, ustawiamy lub sadzimy rośliny, dobieramy kolory, dodatki, operujemy światłem, szyjemy, tapicerujemy, budujemy własne akcesoria i kompozycje florystyczne, malujemy obrazy tak, aby tworzyć klimatyczne wnętrza i przestrzeń za oknem.

Zawsze współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami i producentami. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, Olsztyna oraz na Półwyspie Helskim, ale jeśli potrzebujesz wsparcia, a jesteś z innego rejonu Polski, przekażemy Twoje zlecenie do współpracujących z nami firm. 

W Instytucie Wnętrz realizujemy zlecenia kompleksowo. Zaczynamy od analizy nieruchomości, przedstawiamy projekt, przeprowadzamy prace budowlano-remontowe lub ogrodnicze, proponujemy wyposażenie, akcesoria dekoracyjne i florystyczne. Na koniec przekazujemy Ci powierzoną nam nieruchomość w stanie, jaki został założony i zaakceptowany na wstępie. Prowadzimy także projekty pojedynczych pomieszczeń. Udzielamy konsultacji. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie projektu.

Do tej pory przeprowadziliśmy 16 kompleksowych projektów wnętrz, 45 metamorfoz pojedynczych wnętrz, 8 projektów ogrodów, 12 metamorfoz ogrodów i działek, założyliśmy 15 balkonów i tarasów, udzieliliśmy 39 konsultacji on-line z zakresu aranżacji wnętrz i ogrodów, przygotowaliśmy home staging dla 6 oraz garden staging dla 3 nieruchomości, a w każdy projekt włożyliśmy mnóstwo serca...

Kilka słów o sobie

Poznaj mnie

Nazywam się Katarzyna Piętak-Grzyb. Jestem absolwentką The Thames Valley University oraz Wyższej Szkoły Zarządzania, strategiem marketingowym i ekspertem z zakresu zarządzania. Przez ponad 20 lat związana byłam z branżą farmaceutyczną, ale tworzenie klimatycznych i funkcjonalnych wnętrz oraz przestrzeni za oknem od zawsze było moją wielką pasją, która przerodziła się w nowy zawód.

Ukończyłam szereg kursów i warsztatów z zakresu projektowania wnętrz i ogrodów, sztuki dekorowania, florystyki, malarstwa, fotografii i prac z zakresu DYI. Jestem dyplomowaną projektantką, dekoratorką i home stagerką. Teraz moim światem są piękne barwy, akcesoria dekoracyjne, rośliny, zróżnicowane faktury, gra światłem. Jestem założycielką i właścicielką firmy Instytut Wnętrz, w której od kilku lat realizuję projekty z wielu obszarów przenikających się wzajemnie. Zajmuję się kompleksowym przygotowaniem przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, projektowaniem wnętrz i ogrodów, dekorowaniem, stylizacją do sesji fotograficznych, home stagingiem, garden stagingiem oraz warsztatami tematycznymi.

Niektóre projekty przeprowadzam indywidualnie, inne we współpracy ze sprawdzonym zespołem profesjonalistów. Każdy projekt traktuję indywidualnie. Moją ambicją jest zmienianie otoczenia na lepsze. Staram się dorównać kroku najlepszym, dlatego nieustannie śledzę trendy, uczę się i rozwijam nowe obszary działalności. Napisz do mnie/zadzwoń/spotkajmy się.

Zapraszam do współpracy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM