Szkolenie Garden Staging

Autorski program szkolenia GARDEN STAGING, zapewnia zdobycie wiedzy niezbędnej do przygotowania części zielonych w nieruchomości, w której przeprowadzamy Home Staging. Zieleń we wnętrzu, odpowiednio przygotowany ogród, działka, balkon i taras, są koniecznym uzupełnieniem mieszkania i domu. Na kursie, pokazujemy kursantom, jak wydobyć atrybuty przestrzeni za oknem, jak ją przygotować i przedstawić, aby nieruchomość była kompletna i w możliwie najszybszym czasie zyskała nowych nabywców bądź najemców. Uczestnicy szkolenia otrzymują pokaźną dawkę wiedzy o roślinach i ich potrzebach oraz o aranżacji części zielonych. Każdorazowo przeprowadzamy warsztaty dostosowane do pory roku i dostępnego materiału roślinnego.

Szkolenie z GARDEN STAGINGU obejmuje szereg aspektów:

  1. Na wstępie wprowadzamy kursanta w podstawową wiedzę z GARDEN STAGINGU. Omawiamy definicję i cel GS. Pokazujemy najczęściej zastane sytuacje, z jakimi mierzą się Garden i Home Stagerzy. Następnie omawiamy, jakie są najważniejsze zasady GS. W tej części pokazujemy, jak analiza terenu wpływa na dobór roślin, jaką funkcję pełnią poszczególne gatunki. Nauczamy, jak grać paletą barw, światła i kształtem roślin. Zgłębiamy cechy charakterystyczne dla 4 najczęściej spotykanych styli w ogrodzie. Przedstawiamy także, zalecane przez nas do GS, rośliny doniczkowe do ogrodów i wnętrz, akcesoria, meble i dekoracje. Nauczamy aranżacji przestrzeni za oknem, przechodząc z kursantami przez poszczególne etapy GS.
  2. W kolejny etapie szkolenia wspólnie inspirujemy się. Pokazujemy kilka przygotowanych aranżacji. Zawsze ciekawi jesteśmy Waszego pierwszego wrażenia.
  3. W dalszej części szczegółowo analizujemy kilka przypadków GS balkonu, tarasu, ogrodu, działki oraz części zielonych w mieszkaniu i domu. To blok, podczas którego wspólnie omawiamy z kursantami mocne i słabe strony prezentowanych GS.
  4. Interaktywne wykłady są uzupełniane warsztatami tak, aby w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną. Ćwiczymy, jak przy użyciu niskiego budżetu, stworzyć spójną stylistycznie przestrzeń. Praktyczne zajęcia odbywają się z wykorzystaniem realnych materiałów roślinnych i akcesoriów dekoratorskich. Kursanci otrzymują na bieżąco informację zwrotną.

Spora dawka wiedzy, przyjazna atmosfera i twórcza energia gwarantowana!

CENA:
regularna - 1200 zł
promocyjna - 990 zł

POSIADAMY WPIS DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY oraz BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH.
POSIADAMY CERTYFIKAT  ISO 9001:2015 !
Zapytaj nas o możliwość  dofinansowania !

Więcej informacji:
URZĄD PRACY - link tutaj
BUR - link tutaj

Terminy spotkań:

  • 20.09.2019 r. - Warszawa
  • 11.10.2019 r. - Katowice

Czas szkolenia: 10.00 - 16.00 z 30 minutową przerwą na lunch i przerwami kawowymi.

Miejsca szkoleń:

  • loft, Duchnicka 3/bud.5, Warszawa
  • Fabryka Porcelany, Katowice, ul. Porcelanowa 23

Zapewniamy materiały do zajęć, lunch, przekąski i pyszną kawę. Każdy uczestnik szkolenia wraca do domu wraz z własnoręcznie zaplanowanym i wykonanym elementem dekoracyjnym GARDEN STAGINGU!!!

Instytut Wnętrz | Projektowanie wnętrz, Home Staging, Metamorfozy, Warsztaty, Konsultacje projektowe, Aranżacja wnętrz, Garden Staging, Warszawa

Zapisz się na szkolenie

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM