Warsztaty

Jeśli pragniesz samodzielnie wprowadzić zmiany w swoim otoczeniu - mieszkaniu, domu, balkonie, na tarasie czy w ogrodzie - to dobrze trafiłaś. Serdecznie zapraszamy na nasze trzy inspirujące, cykliczne warsztaty tematyczne. Nauczysz się "jak to się robi”, przekonasz się, że to nie takie trudne. Zrelaksujesz się, umocnisz swoje poczucie wartości, poznasz ciekawych ludzi, a to wszystko w atmosferze śmiechu i pogaduch ;) Będzie kolorowo ;)

Instytut Wnętrz | Projektowanie wnętrz, Home Staging, Metamorfozy, Warsztaty, Konsultacje projektowe, Aranżacja wnętrz, Garden Staging, Warszawa

Oferujemy:

WARSZTAT 1. Dekoracje florystyczne i artystyczne

Nauczymy Cię, jak stworzyć piękną dekorację florystyczną i artystyczną. W zależności od pory roku, dostępności gatunków kwiatów i ozdób dekoratorskich proponujemy dobraną tematykę warsztatów dla dzieci, osób indywidualnych i firm. To cudowny czas spędzony razem, integrujący i relaksujący.


WARSZTAT 2. Zmień siebie poprzez zmiany w swoim otoczeniu

To warsztaty dedykowane Tobie, jeśli nie czujesz się dobrze w swoim mieszkaniu, domu, miejscu pracy. Pokażemy, jaki wpływ na Twoje życie ma otoczenie, kolory, meble, dekoracje i oświetlenie. Nauczymy Cię, jak je zmieniać, jak wprowadzać zmiany. Krok po kroku. Kto wie, może trochę pomajsterkujemy, poszalejemy z pędzlem, podziargamy na szydełku.


WARSZTAT 3. Roślinność we wnętrzu i w ogrodzie

Magia roślin.... postaramy się zarazić i Ciebie pasją do ich barw i zapachów. Opowiemy, jaką rolę pełnią rośliny we wnętrzu i w ogrodzie, jak wpływają na przestrzeń, które pomagają oddychać nas zdrowszym powietrzem. Dowiesz się, jakie i gdzie powinny rosnąć, jak je pielęgnować, by długo cieszyły nasze zmysły. Poznasz nasze ulubione okazy.

Zapisy na facebooku - zachęcamy - obserwuj nas.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM