Urządzamy taras

Taras to coraz częściej przedłużenie naszego salonu, kolejny pokój, strefa wypoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zadbaj o to, abyś Ty i Twoi bliscy dobrze się tam czuli. Podziel go na strefy. Nasze oko lubi uporządkowaną przestrzeń, nawet jeśli jest z nutką swoistego rozgardiaszu. Gdy jest wystarczająco duży, nie zapomnij o strefie relaksu, kulinarnej i dekoracyjnej. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb.

Dzisiaj prezentujemy przykładową aranżację tarasu wielkości 16 m2, który został wyremontowany przed obecnym sezonem. Klienci postawili na strefę relaksu oraz dekoracji. Dobrana kompozycja w formie mebli, faktur i kolorów dekoracji komponuje się ze stylem domu, a roślinność z sąsiednim ogrodem. Jeszcze na początku maja taras został porządnie oczyszczony. Odnowione donice zostały pomalowane zewnętrzną farbą do drewna w kolorze szarym, uzupełnione wsadem keramzytu, ziemi ogrodniczej i kory. Nasadzone białe goździki ogrodowe będą jeszcze piękniejsze, jak zakwitną ustawione w szarych donicach oleandry. Dekoracyjne lampiony uzupełniają strefę relaksu. Poduchy, koce, dekoracje dodają uroku, a taras zaprasza do zanurzenia się w błogim odpoczynku…

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM