Zieleń

Ogród, przestrzeń zielona to kolejny pokój Twojej nieruchomości. Sprawmy, abyś dobrze się w niej czuł. To nie tylko strefa relaksu, ale tak na prawdę wizytówka Twojego domu. Projektujemy ogrody, zakładamy je, przeprowadzamy metamorfozy, dekorujemy i pielęgnujemy. Tak samo dbamy o roślinność na balkonach i tarasach.

Instytut Wnętrz | Projektowanie wnętrz, Home Staging, Metamorfozy, Warsztaty, Konsultacje projektowe, Aranżacja wnętrz, Garden Staging, Warszawa

Kompleksowe projektowanie ogrodów, tarasów, balkonów

Budujesz nowy dom, ale nie masz pomysłu jak zaprojektować ogród, tak, aby cieszył Twoje oczy i jednocześnie dobrze czuły się w nim rośliny. Najwyższy czas o tym pomyśleć. Nie jest to łatwe zadanie, ale możesz na nas liczyć.

Będziemy z Tobą na każdym etapie tej realizacji:

 • odwiedzimy Cię na działce
 • sprawdzimy warunki
 • zaproponujemy wstępną koncepcję uwzględniając różne formy, odmiany, kolory roślin i kwiatów
 • zaproponujemy odpowiednie meble ogrodowe, donice, nawierzchnię, oświetlenie, system nawodnienia
 • po akceptacji wykonamy projekt wraz z wizualizacją, który dokładnie umówimy 
 • otrzymasz pełen wykaz roślin wraz z ich charakterystyką
 • wykonamy nasadzenia i stylizację
 • doradzimy, jak  pielęgnować rośliny

Zapraszamy do współpracy także przy aranżacji tarasu lub balkonu. Przedstawimy naszą koncepcję, listę zakupową, zakupimy odpowiednie rośliny, akcesoria dekoracyjne, oświetlenie. Przeprowadzimy nasadzenia i finalną dekorację.

Stworzymy nowe wnętrze, Twój kolejny pokój. Będzie piękny!

Szybkie metamorfozy - ogród,  taras, balkon

Wnętrza, w których przebywamy, mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i energię. To niezaprzeczalna prawda. Balkon, taras, ogród, działka to również wnętrza, to kolejne pokoje, które powinny cieszyć i odprężać. Jeśli pragniesz wprowadzić zmiany, odświeżyć ogród, taras czy balkon, ale brak Ci inspiracji, masz obawy, że nie podołasz temu zadaniu lub po prostu nie masz do tego głowy ani czasu, dobrze trafiłeś! Przeprowadzimy tą metamorfozę dla Ciebie.

Nadamy spójności, charakteru, wprowadzimy kolor, odpowiednie oświetlenie, dobierzemy roślinność.

Co możemy zrobić?

 • przyjedziemy i omówimy plan działania
 • przygotujemy indywidualny projekt w formie moodboardu, rzutów 2D i 3D oraz raportu pisemnego z propozycją układu funkcjonalnego, zmiany oświetlenia, mebli, roślinności, akcesoriów dekoratorskich, kolorów i faktur
 • zorganizujemy niezbędnych wykonawców, usługi stolarskie, dekoratorskie, florystyczne, ogrodnicze
 • zapewnimy możliwość wspólnych zakupów, doradztwo on-line
 • wykonamy finalną metamorfozę i stylizację

Będzie pachnąco i relaksująco!

Garden Staging

Garden Staging to profesjonalne przygotowanie działki do sprzedaży. To także przygotowanie ogrodu, tarasu bądź balkonu w domu czy mieszkaniu przeznaczonym do sprzedaży lub najmu.

W Instytucie Wnętrz przygotujemy te strefy do szybkiej i rentownej sprzedaży lub do najmu na warunkach konkurencyjnych, przy nakładzie jak najniższych środków finansowych. Garden staging przyspieszy proces sprzedaży lub najmu nieruchomości, zbuduje pozytywne pierwsze wrażenie i podniesie wartość nieruchomości.

Nasza oferta obejmuje następujące elementy:

Konsultacja

Wykonujemy usługę konsultacji podczas osobistej wizyty na terenie nieruchomości lub za pośrednictwem e-maila (przesłanych zdjęć) i komunikatorów internetowych.

Szczegółowo oferujemy:

 • Dokonanie analizy funkcjonalnej, estetycznej i technicznej stanu tarasu, balkonu, ogrodu bądź działki.
 • Ocenienie dotychczasowego wykorzystania przestrzeni, zastosowane kolory, oświetlenie, gatunek roślin, rodzaj i rozmieszczenie mebli oraz posiadanych dekoracji.
 • Podczas pierwszego spotkania przedstawimy i przedyskutujemy propozycje zmian.
 • Po spotkaniu przygotujemy dla Ciebie raport pisemny z naszymi sugestiami zmian, które będziesz mógł samodzielnie wprowadzić.
 • Raport będzie zawierał analizę zastanego stanu, sugestie zmian, graficzną ilustrację proponowanych zmian (moodboard), zdjęcia rekomendowanych roślin, mebli i akcesoriów dekoracyjnych oraz szacunkowy kosztorys prac do wykonania.

Metamorfoza

Na tym etapie oferujemy porządkowanie przestrzeni, drobne prace remontowo-montażowe, organizację i koordynację podwykonawców, nadanie funkcji poszczególnym strefom, nasadzanie roślin, wykonanie systemu podlewania oraz oświetlenia. Przedstawimy Ci pełną propozycję budżetu oraz listę zakupową. Po jej akceptacji zakupimy niezbędne rośliny, meble i akcesoria dekoracyjne. Wypełnimy przestrzeń harmonią. Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową na potrzeby prezentacji oferty w portalach internetowych.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM